Chiny Nadmuchiwany park wodny producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Nana

Numer telefonu : +86 20 36859216

WhatsApp : +8613829792677

Free call
Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd

Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd

Bezpieczeństwo przede wszystkim, zrównoważone innowacje, przyjazność dla środowiska

     

  • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki: Barry Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 15000000-20000000 Rok założenia: 1997
pc Export: 50% - 60%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Witamy w Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd., zmieniła nazwę na Guangzhou Caile Inflatable Products Co., Ltd. (założona w 1997 r.) W 2002 r. Po prawie 20 latach rozwoju i wzrostu zajmuje się projektowaniem i badaniami, produkcją i sprzedażą , zaprojektowane do instalacji w jednej z profesjonalnych firm przemysłowych opartych na technologii, która zajmuje się sprzętem sportowym, rekreacyjnym, rozrywkowym, reklamowym i innym.Fabryka Barry zajmuje powierzchnię 10000 metrów kwadratowych.W pobliżu fabryki wydzieliliśmy biuro z komfortowym otoczeniem .Barry zatrudnia ponad 100 pracowników, prawie 80 procent z nich ma wykształcenie wyższe lub wyższe.Dzięki doskonałej strukturze organizacyjnej, kreatywnemu i odpowiedzialnemu zarządzaniu, nasze zespoły badawczo-rozwojowe, produkcyjne, sprzedażowe i instalacyjne współpracują ze sobą, aby zapewnić profesjonalną, terminową i kompleksową obsługę klientów krajowych i zagranicznych.

 

Chiny Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd profil firmy 0


Nasze główne obszary działalności to sprzęt do sportów wodnych, nadmuchiwane sporty, nadmuchiwane obiekty rozrywkowe i zabawki, wsporniki, nadmuchiwane namioty, nadmuchiwane reklamy i pełna kultura korporacyjna zmyta z rosnących zasobów.
Produkty sprzedawane są głównie na rynku krajowym oraz w Europie i Ameryce, Japonii, na Bliskim Wschodzie, w Oceanii, Afryce, Azji Południowo-Wschodniej, Azji Południowej, Rosji oraz w innych krajach i regionach.

 

Chiny Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd profil firmy 1


W ostatnich latach Barry był zaangażowany we wzmacnianie badań technologicznych i opracowywanie nowych produktów, a także aktywne ulepszanie procesu produkcyjnego.Barry zaimportował system zarządzania jakością ISO9001 i certyfikat systemu ICTI.Od projektu produktu, kształtu, schematów kolorów, procesów produkcyjnych i całego procesu zarządzania jakością, Barry dostarcza produkty i wszechstronne usługi, które spełniają lub przewyższają oczekiwania klientów.

 

Chiny Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd profil firmy 2

 

Historia
Guangzhou Barry Industrial Co. Ltd, jedno z najlepszych nadmuchiwanych przedsiębiorstw w południowych Chinach, ma długą historię specjalizowania się w nadmuchiwanych produktach. W tych latach nadmuchiwana fabryka Barry jest zawsze zaangażowana w badania, produkcję i sprzedaż pontonów, nieustannie wprowadza zaawansowane technologie i zaawansowany sprzęt oraz uczy się cennego doświadczenia z normalnej pracy. Dzięki długotrwałym i nieustającym wysiłkom Barry stopniowo stał się wyraźną klasyfikacją produktów z własną marką, taką jak nadmuchiwane namioty, dmuchane zabawki, zabawki wodne, parki wodne i pontony reklamowe, z których można się świetnie bawić.

Barry z powodzeniem przeszedł przez te lata i zgromadził bogate doświadczenie. Łącząc siły i rozwijając się razem z naszymi wielkimi wysiłkami, Barry z pewnością będzie miał lepszą przyszłość i zapewni lepszą jakość usług.

Usługa
Jakość to nasza kultura ! W ten sposób Twoja firma może być coraz lepsza i lepsza

długoterminowa współpraca razem.

Gwarantujemy jakość dużych dmuchanych gier z każdego szczegółu.

a. Potwierdź efekty 3D przed rozpoczęciem pracy, które mogą potwierdzić, że zrobisz odpowiednie pontony.

b . Potwierdź szczegóły ponownie, aby nadmuchiwane gry spełniały Twoje wymagania.

c. Produkcja: wykorzystaj materiał pierwszej klasy, świetne wykonanie. Wyślemy ci kilka zdjęć do

pracując, aby zobaczyć, dokąd zmierza i potwierdzić, czy dane są poprawne.

d. Testowanie nadmuchiwanych gier i wysyłanie zdjęć do zatwierdzenia po zakończeniu pracy, do zapieczętowania

produkty, takie jak piłka Zorb, przetestujemy przez 24 godziny, aby uzyskać dobrą sytuację.

e. Opakowanie: Przywiązujemy wielką wagę do opakowania, aby zapobiec uszkodzeniu pontonów podczas dostawy.

f. Jakość reklamuje: będziemy oferować najlepsze po sprzedaży.

Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd., założona w 2008 r., Jedno z największych przedsiębiorstw zajmujących się nadmuchiwanymi produktami w południowych Chinach, zawsze angażuje się w badania, produkcję i sprzedaż pontonów reklamowych, nadmuchiwanych namiotów dla wojska i ludzi, parków wodnych , basen i zabawki dmuchane na lądzie i wodzie.

Dzięki kulturze przedsiębiorczości „uczciwości, pracy zespołowej, poświęcenia, innowacji” oraz normie EN71 w Europie i ASTM w USA, Barry kontynuuje dążenie do innowacji w zakresie jakości i technologii, rozwija wszelkiego rodzaju nadmuchiwane namioty i produkty rekreacyjne w świecie mody . Barry z pewnością zapewni naszym klientom w kraju i za granicą „najpierw klienta, wysoką jakość, szybką produkcję, najlepszą obsługę, wygraną”. Więc Barry

ma bardzo dobrą reputację w branży dmuchanych na świecie i wystarczająco dużo zaufania, aby służyć wszystkim klientom.

Od wielu lat Barry zawsze angażuje się w promocję i produkcję nadmuchiwanych produktów i stale poświęca się rozwojowi gospodarczemu i globalnej komunikacji. Jako kreatywna innowacja w zakresie projektowania ogólnej funkcji, planowania obrazów, asortymentu produktów i standardu usług, Barry dąży do dostarczania nadmuchiwanych produktów o wyższej jakości, łączących bezpieczeństwo, rozrywkę i przenośną obsługę. Przetestujemy wszystkie nasze gotowe produkty nadmuchiwane ściśle według systemu kontroli, aby zagwarantować jakość i spełnić wymagania klientów.

Doskonałe zalety, takie jak wygoda, bezpieczeństwo, komfort, prosta konserwacja i ochrona środowiska, sprawiają, że produkty Barry nie tylko zaspokajają rodzinne potrzeby w zakresie zdrowia, wypoczynku i rozrywki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, ale także stają się jasną scenerią. Produkty są popularne w Ameryce, Australii, Europie, wielu innych krajach i regionach i wzbudziły duże zaufanie i uznanie u nowych i starych klientów.

Nasz zespół
Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd., jeden z największych nowoczesnych producentów dmuchanych łączący projektowanie, rozwój, sprzedaż, obsługę i serwis w Chinach, zgromadził wielu wybitnych projektantów i wykwalifikowanych pracowników. Barry ma profesjonalny dział projektowy, dział cięcia, dział szycia, dział spawania, dział druku, dział kontroli jakości, dział opakowań i dział sprzedaży. W dziale sprzedaży mamy 3 zespoły, każdy zespół ma moc i oferuje profesjonalną obsługę


Dzięki doskonałej technologii zarządzania i doświadczeniu handlowemu, zespół Barry'ego położył solidne podstawy w krajowym przemyśle i na rynku międzynarodowym. Zgodnie z duchem przedsiębiorczości opartym przede wszystkim na bezpieczeństwie, zrównoważonej innowacji, przyjazności dla środowiska i wygranej, Barry uporczywie specjalizuje się w różnorodnych nadmuchiwanych produktach dotyczących ćwiczeń fizycznych, sprawności fizycznej w kraju, popularnych rozrywek, przetrwania w terenie i śmiałych wyzwań.

Dzięki bogatemu doświadczeniu eksportowemu i umiejętnościom zawodowym od ponad 15 lat, w celu zapewnienia szybkiej innowacji i ciągłego doskonalenia przez cały czas, zespół Barry'ego wciąż zachowuje najbardziej modne wzornictwo i najwyższą jakość, opierając się na własnym niezależnym dziale rozwoju projektu, zaawansowanym na arenie międzynarodowej urządzenia produkcyjne i doskonałe systemy kontroli jakości. Zespół producentów z wysoką zdolnością do integracji, który ma dobrego mistrza oprogramowania do przetwarzania i projektowania obrazów, takich jak CorelDraw, AI, Photoshop, CAD, 3Dmax i Rhino, może zaoferować wspaniałe rysunki efektów 3D jako żądania i tworzyć rysunki CAD do produkcji po ostatecznym potwierdzeniu.

Jako że stale podsumowujemy wszystkie zalety i wady nadmuchiwanych produktów i wchłaniamy porady od naszych klientów, Barry nalega na promowanie nowych nadmuchiwanych projektów i zapewnienie rozsądnej ceny, wysokiej jakości produktów i dobrej obsługi posprzedażowej.

  • Adonid Amaya

  • Chris Forino

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość