Chiny Nadmuchiwany park wodny producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Nana

Numer telefonu : +86 20 36859216

WhatsApp : +8613829792677

Free call
QC profilu
Nadmuchiwane Barry produkuje szeroką gamę nadmuchiwanych produktów, w tym:


1. Gry dmuchane, w tym dmuchany dmuchany zamek do dmuchanych zamków, dmuchane kombi, dmuchane zjeżdżalnie, nadmuchiwane tunele, dmuchany bramkarz, dmuchana funland, nadmuchiwany tor przeszkód, nadmuchiwane sporty, spacery po księżycu i wiele innych materiałów o średnicy 0,55 mm. Plandeka PVC i odporność na płomienie są zgodne z brytyjską normą BS7837.

2. Sealed Inflatable products, w tym sporty paintballowe, sporty wodne, nadmuchiwane baseny wodne, uszczelnione nadmuchiwane produkty promocyjne, wodna piłka spacerowa, piłka Zorb, ponton, gry dmuchane i wiele innych. Materiał to plandeka PCV 0,6-0,9 mm, idealna do uszczelnianych produktów dmuchanych.

3. Produkty reklamowe, w tym nadmuchiwane namioty, nadmuchiwane łuki, nadmuchiwane balony, nadmuchiwane tancerze powietrzne, nadmuchiwane produkty, nadmuchiwane Boże Narodzenie, nadmuchiwany ekran, dmuchane produkty świąteczne i wiele innych. Dostępne są różne rodzaje materiałów.

1. Przygotowanie materiału

Wysokiej jakości materiały są niezbędne do produkcji nadmuchiwanych produktów. Wszystkie użyte przez nas surowce pochodzą od najlepszego dostawcy materiałów w Chinach - PLATO. Wszystkie użyte przez nas surowce przeszły test EN71, EN14960 i ROSE.

2. PODWÓJNE PRZESZYCIE WSZĘDZIE

Mamy podwójne szwy wszędzie, z czterokrotnym szyciem w dolnym punkcie naprężenia. Podwójne szwy w środku i podwójne szwy na zewnątrz, aby upewnić się, że pontony są wystarczająco mocne.

3. MASZYNA PROFESJONALNA

Dmuchany Barry ma 20 lat doświadczenia w szyciu produktów, korzystamy z wysokiej jakości profesjonalnych nadmuchiwanych maszyn do szycia i sterowanej komputerowo krajarki. Produkt, który szyjemy, jest delikatny i bezpieczny. A my sprawdzimy maszynę na czas.

4. DOSKONAŁA I BEZPIECZEŃSTWA SZTUKA

Wiele z naszych produktów to druk ręczny, jest bardziej realistyczny i trwały, w przypadku dużych wydruków wykorzystamy druk cyfrowy i wykonamy płynną folię ochronną na powierzchni druku cyfrowego. Malowanie na wysokim poziomie sprawia, że ​​nadmuchiwany produkt barry nie będzie lepki i blaknie, ale utrzyma się przez długi czas. Każde logo, którego chcesz.

5. TRWAŁE ZACISKI

Wykonujemy wystarczającą ilość zamka powietrznego, aby szybko spuścić powietrze z każdej gry zgodnie z wymaganiami normy EN14960. Wzmacniamy wszystkie zapięcia na suwak, a nad zamkiem błyskawicznym znajduje się zamek błyskawiczny z materiału na rzepy, który pomaga rozproszyć naprężenia zamka.

6. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA NA WEJŚCIU

Nadmuchiwane Barry może wprowadzić zasady bezpieczeństwa przy wejściu

7. WZMOCNIONE PASKI WSPÓLNE

Nadmuchiwane pontony Barry wykonają pasy wzmacniające w dolnej części i na każdym rogu. Kiedy dzieci odbijają się w grach, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo. Jako dno może nosić dzieci bez względu na to, jak grają w gry.

8. ZABEZPIECZENIA DLA MAŁYCH PRZESZKÓD

Nadmuchiwane Barry tworzą linię wzmacniającą na dole każdej małej przeszkody, więc nie będą pęknięte po naciśnięciu przez dzieci i naciśnięciu. I tworzymy ochronną osłonę wewnątrz tuneli, które trzymają się gry z materiałem na rzepy.

9. PIERŚCIONKI KOTWICZNE DO MOCOWANIA

Każdy produkt będzie miał co najmniej 6 szt. Grubych pierścieni kotwiących do mocowania nadmuchiwanego. W przypadku niektórych dużych gier lub wysokich slajdów znacznie więcej pierścieni kotwicznych na górze i na dole. Sprawiają, że nadmuchiwane są wystarczająco stabilne.

10. BEZPIECZEŃSTWO WSPOMAGANIE KLASY

W przypadku olbrzymiej zjeżdżalni zaprojektowaliśmy specjalnie liny i mocowanie wzdłuż drogi wspinaczki, jak widać na zdjęciu. Gracze mogą chwycić liny, gdy wspinają się na zjeżdżalnię, aby łatwiej i bezpieczniej było dostać się na szczyt.

11. OCHRONA BEZPIECZEŃSTWA NETTO

Nadmuchiwany Barry sprawi, że siatka na suwaku i 1 m wzdłuż stoku ślizgowego pomogą chronić ludzi stojących na platformie ślizgowej. Możemy również zrobić siatkę wewnątrz prowadnicy, aby chronić dzieci przed wydostaniem się, aw przypadku przeszkód robimy siatkę, gdy nie ma nadmuchiwanej ściany, aby mieć pewność, że dzieci nie upadną.

12. TOREBKI NA WÓZEK

Rozprzestrzeniamy powietrze, aby pomóc deflacji przed przetoczeniem gry, a następnie na zewnątrz opasamy pas. Do produktów użyjemy trwałych worków z pvc, a karton do dmuchawy powietrza. Nie musisz martwić się o wysyłkę.

13. AKCESORIA

1) dmuchawa powietrza: 750 w 950 w 1100 w 1500 w (zamówienie na zamówienie)

2) mocna torba do przenoszenia jak powyżej

3) Zestawy naprawcze, w tym 2 szt. Kolorowego materiału PCV na kolor nadmuchiwany i 1 szt. Kleju (klej jest zakazany samolotem, tylko drogą morską można wysłać klej)

4) Instrukcja użytkownika (dla dużego namiotu)

14. DMUCHAWA CE I POMPA

Dmuchane urządzenie Barry oferuje dmuchawy i pompę zatwierdzone przez CE / UL, aby spełnić różne wymagania rynku. Wtyczka może być dostosowana.

Certyfikaty
 • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  Standard: 商标
  Numer: 30197046
  Data wydania:
  Data wygaśnięcia: 2029-02-13
  Zakres / piecyk: air track
  Wydane przez:
 • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  Standard: CE
  Numer: EPTH-BR-S0904816
  Data wydania: 2009-04-15
  Data wygaśnięcia:
  Zakres / piecyk: Bouncer
  Wydane przez: Eport Compliance Laboratory Limited
 • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  Standard: CE
  Numer: EPTH-BR-S0903621
  Data wydania: 2009-06-02
  Data wygaśnięcia:
  Zakres / piecyk: water sport game
  Wydane przez: Eport Compliance Laboratory Limited
 • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  Standard: CE
  Numer: SCT1705169
  Data wydania: 2017-05-05
  Data wygaśnięcia:
  Zakres / piecyk: inflatable water park
  Wydane przez: Anxin Product Test Service Co,.Ltd
 • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  Standard: CE
  Numer: SCT1310137
  Data wydania: 2013-10-10
  Data wygaśnięcia:
  Zakres / piecyk: water park
  Wydane przez: Anxin Product Test Service Co,.Ltd
 • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  Standard:
  Numer:
  Data wydania:
  Data wygaśnięcia:
  Zakres / piecyk:
  Wydane przez:
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość